Daryl Conner tarafından Kişisel Marka

Oluşturma
1 Haziran 2020
Her şey bir müşteri tarafından yapılan bir masum yorumla başladı. O, o, benim çalışan/kızım ve ben daha popüler bir bölgesel eatery hakkında konuşuyordu önde gelen bir restoran var. Müşterimiz, tartıştığımız yerde şefin “Yemek pişirmek için inci ve topuklular giydiğini” söyledi. Biraz fazla. ”

Çocuğumun yanı sıra göz teması kurdum, ayrıca inci iplikleri içeren başlarımızın üzerinde animasyon balonunu pratik olarak görebilirsiniz. Asla inanan topuklara eğlendirmedik – o kadar çılgın değiliz.

Yıllar boyunca birlikte çalıştık, ikimiz de rahat, sevimli ve uzman görünümlü olduğunu keşfettiğimiz bir üniforma ürettik. Markamızın bir parçası. Üniformamız siyah, kolay ve kıvrımlı figürlerimize naziktir. İnci kullanma kavramı, küçük, lüks stüdyomuz için pastanın üzerinde buzlanma gibi görünüyordu.

Şaşırtıcı ve zevkimize göre, çok sayıda müşteri modifikasyonu en iyi keşfetti. İncileri şimdi takmayı hatırlayamadığımız için gevşek olsaydık ve bunun hakkında yorum yaptıklarını bulmak için eğlendik. Hizmetimizin bir parçası olarak inciler bekliyorlar.
Reklamlar

Bu farklı bit, görünümümüze eklenir, damatların tam olarak nasıl olabileceğine ve kendi kişisel markalarını üretmeleri gerektiğine inanmamı sağladı. Ülke çapında, damatlar farklı satış noktalarında çalışıyorlar ve kariyerlerine gerçekten odaklanmıyorlar. Birçoğu birkaç yıl boyunca bir güzellik salonunda çalışır, sonra bir başkasına atlar veya belki de kendi yerlerini açar, ancak anlamlı bir şekilde yukarı doğru yer değiştirmez. Ya kendiniz için bir isim yapmak ve en çok memnun olduğunuz tımar türünün peşinden gitmek istiyorsanız?

Sadece bunu yapabileceğiniz bazı yöntemleri göstermek için kurgusal bir damat oluşturdum. Ona Annie adını verdim. Sizi tanıtmama izin verin…

Annie tımar kurumuna gitti ve mezun olduğunda bölgesel bir bakım güzelliği salonu tarafından işe alındı. Bakımı, özellikle spor ırklarını sevdi ve onlar hakkında ne yapabileceklerini kontrol etmeye başladı. Köpek şovlarına gitti, işleyicilerin yanı sıra yetiştiricilerin endişelerini sordu ve kendisine bir İngiliz Cocker köpek yavrusu satın aldı, böylece kalbinin içeriğine yönlendirebilirdi. Bazı kişisel dersler aldı, bazı seminerlere gitti ve geceleri TV görmek yerine, saygı duyduğu bazı uzmanlarla internet derslerini aldı. Sporting cins akreditasyonunu aradı ve sertifikasını duvara asmaktan mutluluk duyuyordu. Sonra ve onun horozu bir tımar şovunda ve kurdelelerde yarıştı.

Annie, işini seviyordu ve spor cins sahiplerine uyuyordu, ancak aynı şekilde bir kez daha büyük ırklarla zor zamanlar geçiriyordu. yaptı. Faturalarını ödemek için yeterli para kazanıyordu, ancak fazladan bir şey yoktu. Kariyerinden ücret almak için ne yapacağını anlamadı.

Sonra Annie, başka birine yardım edip etmediğine ya da serbest meslek sahibi olup olmadığına bakılmaksızın, bu onun bakım kariyeri olduğunu fark etti. Onunla neyi bitireceğini seçmek onun kadardı. Olduğu gibi devam edebilir ve beş yıl içinde esasen aynı pozisyonda olabilir. Ya da, görev alabilir, kendini rekabetten ayırabilir ve kendini çok daha fazlasını yapmak için ortama koyabilir ve bunu yapmak için çok daha iyi bir zaman geçirebilir.

Annie en kaliteli kendisi. Mutlu bir köpek damat olmaktan ve “spor cinsi uzmanı” olarak sonuçlandı. Bir logo ve bir renk şeması seçti ve adıyla moda tımar ceketleri, yeni başlığı ve onlara açıkça işlenmiş logo seçti. Aynı göz alıcı logo ve başlık ile ücretsiz renklerde lüks şirket kartları satın aldı.

Annie, Facebook’taki internet galerilerinde ve tımar ettiği hayvanların muhteşem resimlerini içeren Instagram’da başladı ve evcil hayvan sahipleri için spor cins ceket bakımına ilişkin yararlı ipuçları yayınladı. Çalışmadığı sırada kullandığı ceket, logosunu ve başlığı cesurca işledi ve köpeklerini parkta yürürken kullandığı sevimli küre kapağı vardı. Aracının, arka camı süsleyen şık spor ırkları siluetleri vardı ve insanlar ona sık sık sordular, ona coşkusunu tartışma ve onlara bir kart verme imkanı sağladı.

Annie, bölgesindeki her spor köpek yetiştiricisine başvurdu ve cinslerini doğru bir şekilde tımar edebileceğini anlamalarına izin verdi. Daha sonra, her veteriner, köpek yürüyüşçüsü, evcil hayvan dükkanı, evcil hayvan fotoğrafçısı, köpek eğitmeni, köpek gündüz bakımı, yatılı köpek kulübesi ve kasabadaki evcil hayvan bakıcısı Annie’den bir şans aldı ve onu akılda tutacak bir şeye emanet edildi. Belki de müşterilerine dağıtmaları için yüksek kaliteli köpek kurabiyeleriyle dolu bir kavanoz veya onların zevk almaları için insan ikramları – ama aynı şekilde bir H yığını aldılarnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post İnceleme: Amy Shojai’nin ilk paragrafını ilk paragrafını kontrol ettiğim andan itibaren, Lost, Lost’un yanı sıra Amy Shojai
Next post Kabul edilebilir bir evcil hayvanın hayatını değiştirmeye