Discovery Channel programı, veteriner hekimlerinin Feline Sağlık ve Sağlık ve Refahı

AVMA Başkanı Dr. Ted Cohn’u geliştirme çabalarını vurgulamaktadır.

Ed Begley, Jr. ile Discovery Channel Program Gelişmeleri’nin yaklaşan bir bölümü, kedi davranışını, veteriner bakımının değerini ve veteriner hekimlerin sağlık ve zindeliği geliştirme çabalarını ve Amerika’nın 70 milyondan fazla evcil hayvanının refahını kontrol edecek kediler.

Program 20 Nisan Pazartesi, 07: 30’da EST/PST’nin yanı sıra saat 6: 30’da yayınlanıyor. Programın bir klibi aşağıda kontrol edilebilir.

Amerikan Veteriner Tıp Derneği (AVMA) Başkanı Dr. Ted Cohn, programda yer aldı ve hastalığın kedilerde tespit edilmemesi endişesini üstlendi. AVMA’nın ABD evcil hayvan sahipliğinin yanı sıra demografik kaynak kitabının en son baskısına göre, bir yıl 2006’dan 2011’e kadar yüzde 13,5 düştüğünde, kedilerini veterinere götüren hane sayısı. Genel olarak, kediler genel veterinerlik sadece yüzde 29,9’unu temsil etti. Köpekler genel veteriner ziyaretlerinin yüzde 58,2’sini temsil ederken.

“Kediler genellikle bir köpeğin bunu gerektirebileceği yöntemi önemsemeyen bağımsız hayvanlar olarak görülür” diyor Dr. Cohn programda. “Ne yazık ki, bu doğru değil. Kediler, bazen daha sık olmasa da, bir köpek kadar sık ​​veterinere gitme zorunluluğu var. ”

Gelişmelerin 20 Nisan bölümü, Amerikan Feline Uygulayıcılar Derneği (AAFP’nin) Feline Friendly Praturn® Programı (CFP) atamasını tartışacak ve bu da veteriner GO’ların kediler ve kedi sahipleri için stresini en aza indirmeye odaklanıyor. Veteriner hekimlerin tedaviyi geliştirmeleri, kedilerin genel sağlık ve sağlıklı yaşam bakımını yönetmeleri için araçlar sağlar.

AAFP Başkanı Dr. Susan Little, “AAFP’nin kedi dostu yöntem programı, veteriner tıbbında çığır açan bir programdır” diyor. “Veteriner yöntemlerinin kedi hastalarıyla ellerinden gelenin en iyisini yapmasına yardımcı olan bir program için zaman olgunlaşıyor. CFP programı, bakım gereksinimlerini belirlemek, kedi hastalarının neye ihtiyaç duyduğu veteriner yöntemlerini eğitmek, veteriner ziyaretinin stresini azaltmak ve kedi veteriner merkezinde olduğunda çok şey elde etmelerini sağlamakla ilgilidir. Kediye uygun en yüksek kalitede bakım. ”

AAFP ve onların kedi dostu yöntem programı hakkında daha fazla bilgi için wwww.catvets.com/cfp adresini ziyaret edin. AVMA hakkında daha fazla bilgi için www.avma.org adresine gidin.

# # #

1863 yılında kurulan AVMA, dünyanın en eski ve en büyük veteriner tıbbi organizasyonlarından biridir ve dünyanın dört bir yanındaki 86.500’den fazla üye veteriner, çok çeşitli uzman faaliyetlerde bulunmanın yanı sıra sanata da adanmıştır. Veteriner Tıbbı Bilimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Diyet Planınıza Fiber Ekleme
Next post Mews ve NIPS: New York Times Dışişleri Bürosu Kedilerini