Ne kadar çok sprolli?

Bu yazı bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bu yazıda tartışılan şirketlerden para veya ürün kazanabiliriz.
RSS beslememe göz atarken, puppyparade’den başka bir müthiş köpek yavrusu fotoğrafıyla karşılaştım. Bunların hangi köpek yavruları olduğunu anlamaya çalışıyordum çünkü onlar ya da kesinlikle sevimli. Flickr akışına giderseniz başlığı tıklayarak: Stormadan önceki sakin, çöpün çok daha müthiş resimlerini görebilirsiniz.
Diğer görüntülerden bazılarını gördükten sonra bazılarının Springer Spaniel gibi korkunç bir çok göründüğünü düşünüyordum, ama aynı zamanda başka bir cins ile karışık düşündüm. İşte etiketlerde bulduğum: Sprollie, Springer Spaniel ve Border Collies. Daha önce hiç bir Sprollie duymadım, ama sanırım bir Springer Spaniel ve bir Border Collie arasında bir karışım. Bu yavrular sevimli sprollies!
Bu resme bir göz atın ve bana çok sayıda yavru olduğunu söyle.
Çok sayıda sprolli görüyorsunuz?

STORA’dan önceki sakin, başlangıçta Maa Jong tarafından yüklendi
6 tahmin ettin mi? Okula geri dönmeniz ve matematik becerileriniz üzerinde çalışmanız gerekir!
Tahmin ettin mi? Oldukça iyi, ama henüz orada değil.
8’i tahmin ettiniz mi? 8 söyleyebildiğim kadarıyla uygun sayıdır. Görüntünün merkezinin en iyi tarafına yakından bakarsanız, 8 numaralı köpek yavrusu kafasını göreceksiniz ve ekranın üst kısmına siyah beyaz köpek yavrusu hemen altında tararsanız, ucunu göreceksiniz Yavrular popo.

9’u tahmin ettiniz mi? Sağlam bir olasılık çünkü yukarıda tanımladığım baş ve poponun kesin olarak aynı köpek yavrusu olduğunu kesin olarak söyleyebiliriz. Bu nedenle 9 da uygun cevap olabilir.
Bir uzuvda çıkacağım ve yukarıdaki resimde 8 yavru olduğunu söyleyeceğim. Ne düşünüyorsun? Resimde 8’den fazla veya daha az yavru görüyor musunuz? Hiç bir Sprollie duydun mu?
Yavrularımız için en iyi seçimler
En İyi Köpek Oyuncak Biz Seviyoruz: Kalp atışı ve ısı paketleri ile calmeroos köpek oyuncak – yeni yavrular için ideal. Yeni evlerinde kaygıyı kolaylaştırmaya yardımcı olur.
En İyi Köpek Çiğneme: Bones & Chews Bully Sticks – Tüm yavrularımız ısırmayı, nip ve çiğnemeyi sever. Bu istenmeyen davranışları yönlendirmeye yardımcı olmak için zorba çubukları kullanmayı seviyoruz.
Sevdiğimiz En İyi Köpek İkramları: Crazy Canine Train-Me Treats-Bunları rehber köpek yavrularımız için yüksek değerli ikramlarımız olarak kullanıyoruz.
Sevdiğimiz en iyi taze köpek yemekleri: Çiftçi Köpek – Birkaç ay önce Raven Fresh Canine yiyeceklerini beslemeye başladık ve onu seviyor! Çiftçi Köpeği’nden ilk satın alma işleminizde% 50 indirim alın.

Yeni köpek yavrusu kontrol listemizdeki favorilerimize çok daha fazla göz atın.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Previous post Freestyle Fun
Next post Bahamalardaki Hayvanlara Nasıl Yardım Edilir